مطالب و آموزش ها

خطا هنگام نصب ESET (نود32) پیغام Error communicating with kernel

شما در هنگام نصب آنتی ویروس ESET پیغام "Error communicating with kernel" را دریافت می کنید؟ به تازگی ویندوز10 را بروزرسانی کرده اید و در هنگام نصب ESET این خطا را دریافت کرده اید؟ برای حل این مشکل با ما همراه باشید.

  • خطا هنگام نصب ESET (نود32) پیغام Error communicating with kernel

اسکن کردن کامپیوتر با آنتی ویروس نود 32

برای اسکن کردن کامپیوتر با آنتی ویروس نود 32 نیازمند به طی مراحلی می باشیم که توضیحات آن را در این بخش می توانید مطلاعه کنید و مراحل به ترتیب شرح داده خواهند شد.

  • اسکن کردن کامپیوتر با آنتی ویروس نود 32

حذف (uninstall) محصولات ESET به صورت دستی از سیستم در ویندوز 10

یکی از مشکلات در روند پاک کردن معمول و رایج آنتی ویروس نود 32 (Add or Remove Programs )، عدم پاکسازی کامل نرم افزار می باشد که به دنبال آن باعث بروز مشکل در ساختار رجیستری ویندوز می گردد. حتی گاهی اوقات ممکن است به دلیل نصب همزمان چند نرم افزار آنتی ویروس بر روی سیستم برای پاک کردن آنتی ویروس نود 32 با مشکل مواجه شویم. برای حل مشکل این موضوع می توانید تنها با استفاده از یک فایل 650 کیلوبایتی! این نرم افزار را به طور کامل از سیستم خود پاک نمایید.

  • حذف (uninstall) محصولات ESET به صورت دستی از سیستم در ویندوز 10

اعتماد سازی فایل (جلوگیری از حذف) به آنتی ویروس نود 32 ورژن 9

گاها برای کاربران پیش می آید که آنتی ویروس Nod32 اشتباها یک فایل (بطور مثال کرک نرم افزار و ...) را ویروس تشخیص دهد و از سیستم پاک کند. برای حل این مشکل باید باید در تنظیمات آنتی ویروس تغییراتی ایجاد کرد تا فایل مورد نظر شما توسط Nod32، ویروس شناسایی نشود.

  • اعتماد سازی فایل (جلوگیری از حذف) به آنتی ویروس نود 32 ورژن 9